کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر نمازی

راههای ارتباط با کلینیک دکتر نمازی

من دکتر محمدرضا نمازی هستم، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، و پزشک متخصص در زمینه ی درماتولوژی (پوست و مو). لازم به ذکر می باشد که دوره ی پزشکی عمومی و همینطور دوره ی تخصصی درماتولوژی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذرانده ام. علاوه بر این در دوره های فوق دکترا در استرالیا و آمریکا شرکت کرده ام و مهارت و تجربه ی کافی در زمینه ی جراحی پوست به دست آورده ام. از میان دیگر فعالیت هایی که داشته ام می توانم به نگارش بیش از دویست مقاله ی علمی و پژوهشی که در برترین ژورنال های داخلی و خارجی به چاپ رسیده است اشاره کنم.
قابل ذکر می باشد که بعد از چند سال فعالیت تخصصی موفق به راه اندازی کلینیک تخصصی در زمینه ی پوست و مو در شیراز شدم، این کلینیک به نام “کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر نمازی” می باشد و تا به امروز پذیرای بسیاری از شهروندان عزیز بوده است.
در این کلینیک شما می توانید در محیطی آرام و با استفاده از به روزترین تجهیزات پزشکی و بهترین روش ها (جراحی/ غیر جراحی) از خدمات متعدد درمانی و زیبایی که به پوست و مو مربوط می شود، بهره مند شوید: از جمله کاشت مو، تزریقات زیبایی مانند چربی، بوتاکس و فیلر، جراحی ضایعات و تومورهای پوستی (جراحی سرپایی، بی حسی موضعی یا بیهوشی)، مزوتراپی (جهت تقویت مو و کمک به رشد مجدد آن، درمان و بهبود لک های پوستی، جوان سازی پوست)، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، لیفت ابرو، جراحی های سرپایی (ناخن، غده های چربی، کیست ها، انواع اسکارهای زخم، سوختگی، و…)، درمان جای آکنه و جوش (با تزریق ژل، اسیدهای میوه، درماپن و لیزر)، اتواع روش لیزر درمانی به منظور درمان مشکلات و بیماری های پوستی، مو، موهای زائد، ضایعات پوستی، و غیره.
هموطنان عزیز و گرامی جهت ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم نظیر آنچه نام برده شد می توانند با هماهنگی قبلی به کلینیک مراجعه داشته باشند.
لطفا برای اطلاع از برنامه ی کاری من و همینطور جهت رزرو وقت قبلی با شماره تلفن های ثبت شده در این پروفایل تماس بگیرید.
هدف من ارائه ی بهترین خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشد.