کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و جراحی دکتر نمازی

کلینیک مدرن و زیبای دکتر نمازی با همکاری دکتر محمدرضا نمازی و دکتر احمد نوری در محل کلینیک سابق پادرا ایجاد شده است و طیف وسیعی از اعمال زیبایی و جراحی پوست و مو از جمله کاشت مو، جراحی های پیچیده تومورهای پوست، جراحی های سرپایی، عمل پلک، لیفت صورت و ابرو، لیزر و اعمال زیبایی چون تزریق چربی، ژل و بوتاکس و مزوتراپی را انجام می دهد .

پزشکان

دکتر احمد نوری پزشکی با تجربه و سابقه طولانی در کاشت مو بوده و احتمالا اولین پزشکی است که کاشت مو به روش FUT را در شیراز انجام داده است. وی همچنین دارای تجربه زیاد در کاشت موبه روش FIT می باشد.

دکتر محمدرضا نمازی در سال 1370 با دریافت رتبه 75 در کنکور سراسری به دانشکده پزشکی شیراز راه یافت و سپس با دریافت رتبه اول در استان و 11 در بین تمام پزشکان کشور وارد دوره رزیدنتی تخصصی پوست ومو شد. دکتر نمازی پس از دریافت بورد تخصصی پوست و مو به عضویت کادر هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز درآمد. دکتر نمازی دوره های فوق دکترا در مراکز مهم آمریکا و استرالیا گذرانده است وتجربه زیادی در جراحی پوست کسب کرده است. وی صاحب بیش از 200 مقاله در ژورنالهای معتبر بین المللی است و دارنده دو لوح تقدیر از دو رئیس جمهور و الواح تقدیر متعدد از روسای دانشگاه علوم پزشکی شیراز و استاندار فارس می باشد. وی در سال 2008 از جانب سازمان کنفرانس اسلامی بعنوان یکی از دانشمندان برتر کشورهای اسلامی شناخته شد. گرایش اصلی دکتر نمازی اعمال جراحی پوست مثل جراحی زیبایی پلک، جراحی پیچیده تومورهای پوستی و اعمال زیبایی مثل ژل و بوتاکس بوده و مخترع دو وسیله جراحی پوست می باشد. بسیاری از متخصصین پوست شیراز و سراسر کشور از دستیاران ایشان بوده اند .

مهمترین مدارک و تقدیر نامه ها

دانلود کتاب نخبه کشی در ایران

در این کتاب دفتر زندگانی نخبگان برجسته علمی ، هنری و سیاسی کشورمان که از
افق های تاریک جامعه خود رنج برده و مورد ناملایمات جامعه قرار گرفتند را ورق میزنیم تا در برخورد آتی با نخبگان جامعه اشتباهات گذشته تاریخی خود را تکرار نکنیم : به افراد مستعدمان اجازه رشد و پیشرفت بدهیم ، به اندیشمندان و فرزانگانمان احترام بگذاریم و مصدق ها و امیرکبیرها را حمایت کنیم.

نویسنده: دکتر محمد رضا نمازی

دانلود کتاب IELTS

نویسنده: دکتر محمد رضا نمازی